Język: Polski / English
 

Wynajem dla Firm

Nowe projekty, nowe wyzwania - nowi ludzie.

 

Jeśli Państwa firma sprowadza do pracy nowych pracowników i wynika z tego konieczność zapewnienia im mieszkania to jesteśmy do dyspozycji.

Współpraca z Arką jest najprostszym sposobem wynajęcia odpowiedniego lokum dla potrzeb firm.

      Oferujemy mieszkania o standardzie podstawowym dla zakwaterowania zbiorowego, małe mieszkania w umiarkowanych cenach, komfortowe dla bardziej wymagających oraz luksusowe apartamenty spełniające potrzeby reprezentacji i prestiżu. Zapewniamy usługi sprzątania mieszkań wraz z praniem i prasowaniem odzieży.

 

     Jeśli poszukujecie Państwo mieszkania lub apartamentu prosimy o skontaktowanie się i określenie Waszych potrzeb, w szybkim terminie wyślemy mailem oferty mieszkań ze zdjęciami i opisami (w celu realizacji zlecenia zaoferujemy również oferty z innych biur nieruchomości nie widoczne na naszej stronie). Po konsultacjach wybierzemy mieszkania do prezentacji a nasz pracownik umówi spotkania i zabierze Waszego przedstawiciela na wizje mieszkań (dysponujemy wygodnym, przestronnym samochodem).

Po dokonaniu wyboru zajmujemy się negocjowaniem warunków oraz przygotujemy umowę najmu a potem przekazujemy mieszkanie do użytku.

 

    Firmy, które już obsługujemy chwalą nas za oszczędność czasu pracowników biura ponieważ na oględziny mieszkań najczęściej zabieramy  bezpośrednio zainteresowanych bez asysty tłumaczy oraz pracowników kadr czy sekretariatu.

Jesteśmy elastyczni, możemy odebrać klienta z hotelu, lotniska itp. pracujemy również w nietypowych godzinach.

Stali klienci mogą liczyć na błyskawiczną obsługę - oddajemy do użytku mieszkania przed sfinalizowaniem procedur formalnych, po dogadaniu warunków wynajmu.

Za wynajem każdego z oferowanych mieszkań otrzymacie Państwo fakturę/rachunek.

 

Do zobaczenia!

 

 

Arka Nieruchomości

ul. Drozdów 74

40-530 Katowice

tel (+48 ) 32-251-37-98

tel (+48) 501-318-809


arka@wynajem.katowice.pl
http://www.mjfoto.pl/